Jdi na obsah Jdi na menu
 


Češi plánují svatbu, která možná vstoupí do Guinnesovy knihy rekordů

Mladé fanoušky Slavie čeká svatba již za dva týdny.

Mladé fanoušky Slavie čeká svatba již za dva týdny. foto: Novinky

V ČR ojedinělý projekt "Svatba snů na ledě" už zná své hlavní hvězdy, stali se jimi fanoušci hokejové Slavie Radomír a Alžběta. O svatbě uvažovali už dlouho, velkolepá nabídka jim tak plány pouze uspíšila. Zájemců o speciální svatbu bylo hned 12, konkurz však vyhráli budoucí manželé Ježkovi a již 20. ledna nadejde jejich den. Informovaly o tom internetové stránky HC Slavia Praha.

7. 1. 2008 12:01 - PRAHA

"Svatba snů na ledě" se uskuteční 20.1.2008 o přestávce ostře sledovaného hokejového derby v přímém přenosu v Sazka Aréně. Ve hře je i možnost zápisu do Guinessovy knihy rekordů jako svatba s nejvyšším počtem svatebních hostů.

„Přišel s tím přítel, přemlouvat mě ale nemusel,“ přiznává nastávající nevěsta Alžběta. Hokejová Slavia zajistila budoucím novomanželům mnoho sponzorských darů. Poukazy na svatební cestu, odběr nábytku a elektrospotřebičů střídá pronájem automobilu a bytu 1+1 na rok zdarma. Vše poté završují čtyři permanentky na sezónu 2008-2009.

Vedle hodnotných cen byl pro pár významný i fakt, že se oba řadí mezi pravé červenobílé fanoušky. „Na Slavii chodíme na hokej i na fotbal,“ hlásí se budoucí manžel Radomír hrdě ke svému osudovému klubu. Svoji oddanost "sešívanému" celku prokáže již za necelé dva týdny, kdy na jeho ledě vstoupí do svazku manželského.

Sport
Slavia do Guinessovky
 
Na trávníku svého klubu se ženil reprezentační záložník Marek Matějovský.
 
Na trávníku svého klubu se ženil reprezentační záložník Marek Matějovský.
 
Sobota 10.11.2007 10:09

PRAHA - Hokejová Slavia chce do Guinessovky. Proto během derby se Spartou chystá svatbu přímo na ledě!

Pomalu všechno už tady bylo. Svatba pod vodou, na hřbitově i v letadle. Na fotbalovém place také, o čemž by mohl reprezentant Marek Matějovský ženící se přímo na mladoboleslavském stadionu vyprávět. Na nápad nachystat svatbu na ledě a během přestávky hokejového zápasu však přišla až Slavia.

"Naše svatba by mohla být zapsána do Guinessovy knihy rekordů nejen jako svatba na ledě, ale hlavně jako svatba s nejvyšším počtem svatebních hostů," plánuje marketingový manažer Slavie Jan Kratochvíl, že v neděli 20. ledna příštího roku přijde na čtvrtý souboj Slavie a Sparty v extralize rekordní návštěva. Vždyť nedávný duel pražských "S" v Sazka Areně sledovalo dvanáct a půl tisíc diváků.

Novomanželé, kteří si řeknou "Ano" přímo na ledové ploše, si přijdou na své. Svatební dary budou stát za to. "Proto doufám, že se najde pár, který do toho půjde. Jinak by to na sebe musel vzít někdo z klubu," vtipkoval Kratochvíl.

Jak se bojuje o fanoušky


* Sparta podávala v duelu proti Vítkovicím ostravské klobásy zdarma
* Zlín rozdával svým fanouškům klubové šály
* Znojmo věnovalo návštěvníkům zápasu plakáty
* Slavia pustila všechny Nováky a Nováčky na duel s Ústím zdarma
* Sparta pustí po reprezentační přestávce na utkání s Kladnem zdarma každého, kdo daruje krev


Svatba na fotbalovém stadionu už proběhla i u nás. V Mladé Boleslavi se ale v tu chvíli žádný zápas nehrál.