Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fandí hokejové i fotbalové Slavii, o přestávkách zápasů chodí obvykle na párek nebo na pivo.

Jenže včera si místo toho řekli své 'Ano'! Alžběta (23) a Radomír (26) Ježkovi vstoupili o pauze mezi první a druhou třetinou extraligového derby Slavia - Sparta (5:7) do manželství.

Sňatek proběhl přímo na ledové ploše potemnělé Sazka Areny. Novomanželům na něj prostřeli červený koberec, ale oddávající Zdeněk Davídek, místostarosta Prahy 9, vedl svatební řeč na bruslích. Rodiče stáli na střídačkách. A při osudových slůvcích i dlouhém polibku mohutně burácelo více jak dvanáct tisíc lidí v hledišti.

"Kamarádi obsadili skoro celý sektor 119. Byla jsem trochu nervózní, ale naštěstí zhasli, tak jsem ty diváky tolik nevnímala," smála se nevěsta, která si oblékla šaty ve slávistických červeno-bílých barvách.

Oba aktéři bláznivého nápadu si museli účast vybojovat v projektu Svatba Snů. Z dvanácti přihlášených párů dorazilo na konkurz šest, Radomír vybojoval vítězství i díky přesné hokejové střelbě.

"Přihlásit se byl můj nápad, pro přítelkyni to bylo překvapení. Ale přemlouvat jsem jí nemusel," ocenil manžel. "Aspoň jsme to měli trochu netradiční," pochvalovala si pohledná blondýnka.

Hned po obřadu vyrazil šťastný pár na hostinu, výsledek zápasu se dozvěděl až později. Svatební cestu si novomanželé užijí na Kanárských ostrovech, což je jedna z řady cen od sponzorů projektu. Alžběta s Radomírem se mohou těšit i na roční pronájem automobilu a bytu 1+1 zdarma.

Alžběta a Radomír se vzali během pražského derby Sparta Slavie, při slůvcích »ano« burácelo více jak dvanáct tisíc lidí v hledišti

Alžběta a Radomír se vzali během pražského derby Sparta Slavie, při slůvcích »ano« burácelo více jak dvanáct tisíc lidí v hledišti

Rodiče obou novomanželů stáli na střídačkách

Rodiče obou novomanželů stáli na střídačkách

Autor: top (21. 1. 2008)